Szybsza spłata kredytu

Posiadane przez nas nieruchomości w większości przypadków obciążone są długoterminowymi kredytami hipotecznymi. Cena mieszkania często przewyższa nasze oszczędności dlatego kredyt jest jedyną opcją zakupu. Kredyt hipoteczny to kompleksowe rozwiązanie pozwalające nam na zakup nieruchomości. Niestety koszty kredytów hipotecznych są bardzo wysokie. Niekiedy spłacamy dwukrotność pożyczonej kwoty. Na dodatek przez pierwszych kilka lat większość naszej raty to spłata odsetek kredytu a nie wartości nieruchomości. Obrazuje to tabela poniżej:

 

kalk_kredyty1

kalk_new1a

Czy chciałbyś skrócić czas całkowitej spłaty kredytu nawet o połowę? Czy nie czułbyś się bezpieczniej wiedząc, że niezależnie od okoliczności Twoja nieruchomość jest bezpieczna? Rozwiązania finansowe oferowane przez Profit Tree Polska pozwolą Tobie znacznie skrócić czas spłacania kredytu hipotecznego z jednoczesną ochroną i dostępem do gromadzonego kapitału. To rozwiązanie jest obecnie coraz bardziej popularne pośród klientów Profit Tree Polska, którzy zdecydowali się na wcześniejszą spłatę kredytu lub chcą go zabezpieczyć. Podstawą tego rozwiązania jest  jednoczesne wykorzystanie niskich kosztów długoterminowej pożyczki i nadwyżki kapitałowej pojawiającej się w budżecie domowym. Niskie raty kredytu dają możliwość inwestowania większych sum w instrumenty finansowe przynoszące dochody. Zyski z zainwestowanych pieniędzy znacznie przewyższają koszty kredytu, dzięki czemu całkowita spłata jest możliwa znacznie szybciej. Dużą zaletą jest rownież możliwość korzystania z gromadzącego się  kapitału np. na pokrycie raty kredytu. Tworzy to dodatkowe zabezpieczenie naszej nieruchomości.

Umów się na konsultację na koszt firmy  Profit Tree i dowiedz się już dziś ile możesz zaoszczędzić stosując to rozwiązanie!

Alternatywne sposoby szybszej spłaty kredytu hipotecznego

Szybsza spłata kredytu poprzez skrócenie czasu kredytowania. Kredyt hipoteczny jest w założeniu formą pożyczki długoterminowej, dla której zabezpieczeniem jest nieruchomość. Skrócenie czasu kredytowania wiąże się ze znaczącym zwiększeniem ponoszonego ryzyka, z powodu wyższej raty kredytu. Dużą zaletą skrócenia czasu kredytowania jest  znaczne zmniejszenie całkowitych kosztów pożyczki. Jest to jednocześnie rozwiązanie dla osób, które mają pewność, że ich sytuacja finansowa jest stabilna. Wadą jest, że  zachwianie finansowe w budżecie domowym może doprowadzić do postawienia dotychczasowych dokonań pod znakiem zapytania.

Szybsza spłata poprzez wykorzystanie nadwyżki kapitałowej w regularnym dochodzie. Jest to sposób znacznie bardziej bezpieczny, gdyż wykorzystany jest długoterminowy horyzont kredytowania, gwarantujący niski koszt wpłacanej raty. Wykorzystując nadwyżkę kapitałową pojawiającą się regularnie, będziemy mogli  przyspieszyć spłatę kredytu. To rozwiązanie wymaga jednak stabilności zarobkowej i konsekwentnych wpłat. Dlatego jest to rozwiązanie dla osób bardzo zdeterminowanych, osób potrafiących niezależnie od okoliczności realizować założone przez siebie cele.

Profit Tree – Pewność. Jakość. Doświadczenie!

Potrzebujesz fachowej pomocy?
Zadzwoń 0207 1833 604