PROSTY I BEZPIECZNY SPOSÓB NA PRZELEWY PIENIĘŻNE

Posiadasz program oszczędnościowy w AXA, AEGON EDU lub AEGON NA ŻYCIE+ ?

Od teraz możesz ustawić zlecenie stałe na swoje comiesięczne zobowiązania finansowe.

p2

Jak to zrobić? Zarejestruj się na www.PrzekazyPieniezne.com i… to wszystko. 🙂 Następnym krokiem jest ustawienie zlecenia stałego. Do Twojej dyspozycji zostawiamy wyspecjalizowanych Doradców Sami Swoi oraz Profit Tree, którzy pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dlaczego warto założyć zlecenie stałe?

#1 Wygoda

Zlecenie stałe możesz ustalić przez Internet lub w aplikacji mobilnej, a więc w dowolnym czasie, miejscu i godzinie! W każdej chwili możesz zarządzać swoimi zleceniami oraz wprowadzić zmiany.

#2 Przejrzystość

Ustawienie zlecenia zajmuje niecałą minutę. Wystarczy, że wprowadzisz dane odbiorcy, czas trwania zlecenia oraz określisz cykliczność przelewów. Ostatnią rzeczą, jaka jest potrzebna, to zapisanie karty. I już!

#3 Oszczędność

Czas to pieniądz! Zaplanuj wszystkie stałe wydatki i nie trać cennych chwil na zlecanie przekazów. Nie musisz wciąż się logować i dokonywać płatności – wystarczy, że zrobisz to raz!

#4 Bezpieczeństwo

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to lider na rynku przekazów pieniężnych z UK do Polski. 13 lat doświadczenia przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ochronę wykonywanych transakcji gwarantują najlepsze systemy, spełniające światowe standardy poufności informacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas +44(0)207 09 92 441